Opakowanie z kwasami omega-3

Wpływ kwasów omega-3 na nasze samopoczucie

Artykuł partnera.

Z różnych stron słyszymy o zbawiennym wpływie na nasze zdrowie kwasów omega-3. O tym, że m. in. mają działanie przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, obniżają ciśnienie krwi, poprawiają elastyczność naczyń krwionośnych, zapobiegają zakrzepom i żylakom, obniżają poziom cholesterolu, wzmacniają układ odpornościowy. Który producent suplementów diety będzie odpowiednim wyborem do uzupełnienia w naszej diecie tego składnika?

Dlaczego warto zadbać o dostarczenie kwasów omega – 3?

Okazuje się, że mają one niebagatelny wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Mózg jest w dwóch trzecich zbudowany z kwasów tłuszczowych. Stanowią one podstawowy składnik błon komórek nerwowych i to właśnie dzięki nim możliwe są połączenia między wszystkimi komórkami nerwowymi w naszym mózgu i ciele.

Stwierdzono, że ryzyko pojawienia się depresji u kobiet, które w krótkim czasie po pierwszym porodzie mają drugie dziecko, jest bardzo wysokie i wiąże się z drastycznym obniżeniem u nich poziomu kwasów omega-3. Dlatego niemal każdy producent suplementów diety z kwasami omega-3 kieruje swoje produkty również do kobiet w ciąży.

Źródła kwasów omega-3 – który producent suplementów diety oferuje to, co potrzebne?

Skoro kwasy omega-3 są dla nas tak ważne, starajmy się o to, by w naszym jadłospisie nie zabrakło ryb i innych produktów pochodzenia morskiego. Wśród wielu propozycji, warto więc wybrać te, które pozyskują kwasy omega-3 ze źródeł oceanicznych. CalanOil producent suplementów diety wykorzystujących do produkcji tego mikroelementu olej z widłonoga arktycznego, spełnia ten warunek.

Co więcej, ten producent suplementu diety dba o to, by ich produkty były odpowiednie również dla osób, które nie znoszą najlepiej smaku lub zapachu ryby oraz innych morskich zwierząt. Jeśli należysz do tej grupy, nie musisz się obawiać i z powodzeniem korzystać z proponowanych w korzystnych zestawach cenowych środków, które już po krótkim czasie suplementacji wyraźnie poprawi sposób funkcjonowania Twojego organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.